Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

Zapraszamy!

Zapraszamy rodziców kandydatów do zerówki na spotkanie informacyjne 13 grudnia o godzinie 18. Opowiemy o programie i zasadach pracy naszej przedszkolnej zerówki.

Link Do spotkania:
https://tiny.pl/rj27n

Prowadzimy rekrutację  uzupełniającą przez cały rok. Zapraszamy na spotkanie z dyrekcją i obejrzenie przedszkola. Po wcześniejszym umówieniu się dzieci  3-4 letnie zapraszamy na 2 godziny zajęć  w grupie przedszkolnej, a 5-6 latki na dzień próbny .

Kontakt: sekretariat@cpz.edu.pl    Tel.: 22 621 52 54

Umowy o sprawowanie  opieki  obowiązują od 1 września do końca czerwca.  W ramach umowy jest dodatkowo tydzień adaptacyjny w ostatnim tygodniu  sierpnia.

Czesne w przedszkolu wynosi 1100 zł ,wpisowe 1100 zł

Posiłki są przygotowywane na miejscu we własnej kuchni i dopasowane są specjalnie do potrzeb małych dzieci. W przypadki zaleceń lekarskich możliwe jest indywidualne dopasowanie diety dziecka. Koszt całodniowego wyżywienia  wynosi obecnie 15 zł i opłata jest wnoszona bezpośrednio do firmy obsługującej nasze przedszkole.

Odtwórz wideo

Znajdziecie nas również na Facebooku!

Przedszkole „Cecylki” prowadzone jest przez Towarzystwo Oświatowe im. Cecylii Plater -Zyberkówny. Placówka posiada duży dziedziniec z placem zabaw oraz boiskiem do gry w piłkę. 
W swojej pracy z dziećmi czerpie z wielu metod dydaktycznych, takich jak Plan Daltoński czy pedagogika Marii Montessori, chcąc zapewnić wychowankom jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju. Przedszkole stawia w centrum dziecko, jako jednostkę o indywidualnych potrzebach i ogromnej ciekawości świata. Wychodzi na przeciw pasji poszukiwacza tkwiącej w dzieciach, które nieustannie chcą zdobywać nowe umiejętności. 
Zajęcia prowadzone są tak, aby wszystkiego można było dotknąć i spróbować, uczą zadawania pytań, stawiają na samodzielność i współpracę w grupie. Po przez codzienne obcowanie z językiem angielskim, podczas zabaw i zajęć dydaktycznych, dzieci w sposób naturalny nabywają umiejętności posługiwania się tym językiem. Popołudniami różne grupy wiekowe bawią się razem, co sprzyja nauce zarówno samodzielności jak i odpowiedzialności za siebie i innych.